2419/​131

Altona rokoko spejl i ramme af nøddetræ og guldstaferet træ. 18. årh.s midte. H. 105. B. 47.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere spejlglas.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag