2420/328
Signeret Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign på lys bund. Konturer og mindre partier med silkeluv. 21. årh. 207×153.
Fremstår med enkelte pletter. Mindre defekt på kantomslåning i ene side(2 cm)
Vurdering
Hammerslag
852305 | ||
293276 |