2419/​71

Svensk kommode af frugttræ indlagt med marquetteri med plade af kolmården sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 84. B. 109. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag