2420/671
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Komposition. Sign. EJ 87, 93/125. Litografi i farver. Bladstørrelse 50×35. Uindrammet.
Komposition. Sign. EJ 83, særtryk 19/20. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×48. Uindrammet. (2)
Proveniens: Kunsthistoriker Per Hovdenakk.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1156934 (Autobud) | ||
576 | ||
1156934 (Autobud) | ||
44555 | ||
1156934 (Autobud) | ||
44555 | ||
1156934 (Autobud) | ||
1157098 | ||
1156934 (Autobud) | ||
327204 | ||
1156934 (Autobud) | ||
327204 | ||
1156934 | ||
327204 | ||
852751 | ||
327204 | ||
1007045 | ||
576 |