2419/​17

Regence spejl i ramme af senere forgyldt træ og senere spejlglas. 18. årh.s begyndelse. H. 102. B. 58.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere spejlglas og senere forgyldning.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag