2420/672
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Komposition. Sign. Egill Jacobsen 1976, XVI/XX. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×57. Uindrammet.
Proveniens: Kunsthistoriker Per Hovdenakk.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
1156934 (Autobud) | ||
576 | ||
1156934 (Autobud) | ||
576 | ||
1156934 (Autobud) | ||
576 | ||
1156934 | ||
1007045 | ||
576 | ||
994009 |