2419/​287

Fransk biblioteksbord af mahogni med beslag af forgyldt bronze, rund plade af gråbroget marmor. 19. årh. H. 61. Diam. 84.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Nedskåret. Plade med minimale kanthak.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK