2420/670
Hans Scherfig (f. København 1905, d. Fredensborg 1979)
“Løve”. Sign. Scherfig, 181/225. Litografi. Trykt hos U.M. Grafik. Lysmål 18×27.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
246527 (Autobud) | ||
907017 | ||
246527 | ||
907017 | ||
246527 |