2420/639
Martin Bigum (f. København 1966)
“The Vision”, ”Girlfriends“ og ”The Ocean (Blue)". Tre kompositioner. Sign. Martin Bigum 18, hhv. 151/230, 66/230 og 162/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×49. Uindrammet. (3)
Vurdering
Hammerslag
1111571 | ||
963976 (Autobud) | ||
1111571 | ||
963976 (Autobud) | ||
1111571 | ||
963976 |