2420/​651

Pernille Braun (f. 1978)

“Untitled, gap (white/green)”, 2017. Sign. Pernille Braun. Polykromt glaseret glas og kobber. 30×18×22.

Mindre afsalg. Herudover god stand. Mangler træstrykke til ophæng.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

1025842 (Autobud) 2.800 DKK
842388 2.700 DKK
1025842 (Autobud) 2.600 DKK
842388 2.500 DKK
1025842 (Autobud) 2.400 DKK
842388 2.300 DKK
1025842 2.200 DKK
910841 2.100 DKK
896810 2.000 DKK