2419/​1272

Louis Vuitton

“Eole 60” kuffert/rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, tre hanke, udtrækkeligt håndtag, en udvendig lynlås lomme, et lynlås rum med to indvendige lommer og brunt stof for. Navneskilt og hængelås med to nøgler medfølger. H. 60 x B. 33 x D. 30 cm. 2007.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Ridser på plastdetaljer bagpå og en større plastdetalje mangler. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag