2420/​610

Anker Hoffmann (f. Holte 1904, d. Lyngby 1985)

Model. Sign. AH 60. Mørkpatineret bronze. 27×18×39.

Almindelig patina.

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

13.500 DKK

14 bud

836578 13.500 DKK
1029442 13.000 DKK
1081679 12.500 DKK
1029442 (Autobud) 12.000 DKK
1081679 11.500 DKK
1029442 (Autobud) 11.000 DKK
1081679 10.500 DKK
1029442 10.000 DKK
1081679 9.500 DKK
1029442 9.000 DKK
1081679 8.500 DKK
1029442 8.000 DKK
5536 7.500 DKK
1081679 7.000 DKK