2420/​858

Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)

Moder og ban. Sign. Otto P. Udskåret og bejdset træ. H. 34.

Fodstykke og underben med revner. Afskalninger. Skimmel.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.400 DKK

975805 2.400 DKK
1091821 2.300 DKK
975805 2.200 DKK
994497 2.100 DKK
1091821 2.000 DKK