2420/​2

Senrenaissance bord med stel af eg, plade af rødlig Ølandssten. 17./18. årh. H. 83. L. 94. B. 75.

Brugsslitage. Revner og afslag på pladen.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

952166 4.000 DKK