2419/140
Engelsk armstol af mahogni, ryg med gennembrudt mønster, sæde betrukket med lyst møbelstof. Cirka 1900.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag