2420/524
Hans Scherfig (f. København 1905, d. Fredensborg 1979)
“Elefant med buket”. Sign. Scherfig, 175/225. Litografi. Trykt hos U.M. Grafik. Lysmål 18×27.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
931451 | ||
891282 | ||
1047684 | ||
931451 | ||
807041 | ||
931451 (Autobud) | ||
1157098 | ||
931451 | ||
807041 (Autobud) | ||
931451 | ||
807041 | ||
311510 | ||
245009 |