2419/294
Signeret s/h pressefotografi af den amerikanske astronaut John Glenn (1921–2016). Dedikation, 'To Mr. Gunnar Hansen - John Glenn, Jr.' D3
Proveniens: Sportsjournalisten Gunnar 'Nu' Hansen (1905–1993).
Vurdering
Hammerslag